KLOBOUK bucket hat aka RAOUL DUKE

DVA V JEDNOM 
froté
MOCCA - 
70% bambusová viskóza, 28% BIO bavlna a 2% polyester
BÍLÁ - 
60% bambusová viskóza, 40% BIO bavlna, vyrobeno v ČR

Před nákupem prosím vždy pečlivě změřte obvod hlavy. Nejste-li si jistí velikostí, pište mi prosím do zpráv.

Jak na velikosti a měření? Jak na údržbu?

Zakoupením si objednáváte zakázkové šití (pokud není produkt skladem). 

Zvolte si variantu:

950,00 Kč

Bucket hat původně nosili irští farmáři a rybáři jako ochranu před deštěm. Byl vyráběn v pevných materiálů, jako jsou tvíd či vlněná plsť. Po přidání lanolinu (tuku z ovčí vlny) získával parádní voděodolnost. Snadno se skládal, skvěle se pral a přirozeně i odvětrával. 

Časem u nás zdomácněl spíše jako rybářský klobouk, ale zpátky na výsluní bucket hat vrátili v 90. letech rockeři jako Liam Gallagher či Kurt Cobain. Poslední dobou jste si jeho comebacku nemohli nevšimnout. 

Nebojte se jej nosit, musíte si jen najít způsob, jak jej správně nosit. Jelikož je sám o sobě nápadný, jsou vkusné především kombinace s jednoduchými outfity, jimiž nic nezkazíte. 

BARVA
bílá, mocca

VELIKOST
UNI (obvod hlavy 53-55 cm),
MAXI (obvod hlavy 56-58 cm)

ÚDRŽBA
Všechny látky jsou předeprány. Čepice doporučuji prát na 30° C, jemné praní, v ruce, bez aviváže. Žehlit na stupeň 1 (šetrně na rubu!), nebělit, nesušit v sušičce, nevystavovat přímému slunečnímu záření, neprat v pracích prostředcích obsahujících opticky zjasňující prostředky.

Všechny informace o produktu spolu s pokyny pro praní jsou popsané na přiloženém štítku z recyklovaného papíru.
Doporučuji si přečíst a dodržovat pokyny pro praní a žehlení přiložené ke každé zásilce, aby se čepečky a čepice skutečně dědily z generace na generaci.
Pamatujte, že v závislosti na individuálním nastavení vašeho monitoru se barvy oblečení zobrazeného na fotografiích mohou mírně lišit od skutečných.