DOPRAVA A PLATBA

Expedice

Čepice, které jsou skladem expeduji do 3-5ti pracovních dnů od připsání peněz na PEPE účet. Většinou Vám balíčky odesílám, co nejdříve, jak jen to jde. Ale protože Vám čepice jen nešiji, ale též Vám na ně hledám ty nejlepší látky, balím, fotím, komunikuji s vámi, hlídám termíny, starám se o všechny potřebné věci okolo a pokud objednáváte čepice v rozjeté sezoně (jaro, podzim, vánoce) - počítejte spíše s termínem odeslání 5 dní. Pokud není možné z jakéhokoli důvodu ani tento termín dodržet, neprodleně vás informuji e-mailem. Pokud na čepici spěcháte napište mi a bude-li to možné ráda vám vyjdu vstříc.

Pokud máte objednanou čepici tzv. "na zakázku" jsme na termínu odeslání předem domluveni. Termín dodání je vždy o něco delší, většinou se jedná o 3-4 týdny, záleží na počtu objednaných kusů a  množství zakázek, které jsou před vámi. Celá komunikace probíhá písemně prostřednictvím e-mailu. O zásadních změnách v zakázce a jejím odeslání budete též předem informování prostřednictvím e-mailu. 

Platba

Aktuálně je možné vaše objednávky hradit pouze prostřednictvím účtu vedený u Fio banky.  
Platbu v EUR je možné realizovat prostřednictvím mezinárodního účtu.

Doprava

Česká pošta

  • doporučené psaní (do 100 g - tedy menší zásilky čepeček nebo pixie) - 70 Kč
  • balík do ruky (větší zásilky - kšiltovka, 2 a více kusů čepečků aj.) - 130 Kč
Zásilkovna
  • na výdejní místo - 80 Kč
  • na adresu (tzn. jakoukoliv adresu, kterou zadáte, např. domů) - 110 Kč

Balíček Vám pošlu i na Slovensko 

Ptali jste se a konečně to jde. Na webu pepecap.cz je možné zrealizovat objednávku s odesláním na Slovensko skrze Zásilkovnu. Po potvrzení objednávky vyčkejte, pošlu vám na mail elektronickou fakturu s uvedenou částkou v EUR a číslem účtu určeným pro tuto platbu.  
Zásilkovna

  • na výdejní místo - 100 Kč
  • na adresu (tzn. jakoukoliv adresu, kterou zadáte, např. domů) - 140 Kč

Balení balíků

Balit se snažím ekologicky, tedy do recyklovaných obalů, či již použitých čistých obalů - obálek, krabic a bublinkové folie.