DOPRAVA A PLATBA

Holduji minimalismu, a to ve všem. Samozřejmě nejlepší obal je ten, který nikdy nevznikl. Proto se snažím balit ekologicky: tedy do recyklovaných obalů, či již použitých čistých obalů – obálek, krabic, bublinkové fólie a žádné velké zbytečnosti navíc.
Vím, že klient má rád, když balík vypadá pěkně, ale pokud Vám na tom, až tolik nezáleží napište mi v poznámce, že vám nevadí již jednou použitý obal – s radostí vám do něj ušitou čepici zabalím.


DOPRAVA

Česká pošta

  • doporučené psaní (do 100 g - tedy menší zásilky čepeček nebo pixie) – 85 Kč
  • balík do ruky (větší zásilky - kšiltovka, 2 a více kusů čepečků aj.) – 150 Kč

Zásilkovna

  • na výdejní místo – 89 Kč
  • na adresu (tzn. jakoukoliv adresu, kterou zadáte, např. domů) – 115 Kč

Balíkovna

  • na výdejní místo (všechny druhy čepic) – 69 Kč 
  • do poznámky připište adresu výdejního místa (bohužel není možné v rámci poskytovatele webu implementovat mapu výběru příslušného místa)

BALÍČEK VÁM POŠLU I NA SLOVENSKO

Ptali jste se a konečně to jde. Po potvrzení objednávky vyčkejte, pošlu vám na mail elektronickou fakturu s uvedenou částkou v EUR a číslem účtu určeným pro tuto platbu.  

Zásilkovna

  • na výdejní místo105 Kč
  • na adresu (tzn. jakoukoliv adresu, kterou zadáte, např. domů) – 145 Kč

PLATBA

Aktuálně je možné vaše objednávky hradit pouze převodem na účet.
Platbu v EUR je možné realizovat prostřednictvím mezinárodního účtu stejným způsobem.


TERMÍNY DODÁNÍ (...a zase ty termíny)

Čepice, které jsou skladem vám odesílám do 1-3 pracovních dnů od připsání peněz na PEPE účet. Většinou Vám balíčky odesílám, co nejdříve, jak jen to jde. Ale protože Vám čepice jen nešiji, ale též Vám na ně hledám ty nejlepší látky, balím, fotím, komunikuji s vámi, hlídám termíny, starám se o všechny potřebné věci okolo a pokud objednáváte čepice v rozjeté sezoně (jaro, podzim, vánoce) - počítejte spíše s termínem odeslání do tří dnů.
Pokud na čepici spěcháte napište mi a bude-li to možné ráda vám vyjdu vstříc.

Máte-li objednanou čepici tzv. "na zakázku" - tedy jsme na termínu odeslání předem domluveni. Termín dodání je vždy o něco delší, většinou se jedná o 3-4 týdny, záleží na počtu objednaných kusů a množství zakázek, které jsou před vámi. Celá komunikace probíhá písemně prostřednictvím e-mailu. O zásadních změnách v zakázce a jejím odeslání budete též předem informování prostřednictvím e-mailu.