ŠIJU VÁM ČEPEČKY A ČEPICE, KTERÉ SE DĚDÍ Z GENERACE NA GENERACI

PEPE cap


Šiji a prodávám dětské netradiční retro čepce a čepice, které se s láskou opečovávají. 

Pocházím ze starého krejčovského rodu, můj pradědeček byl pánský krejčí, ostatně jeho nůžkami dodnes stříhám ty nejlepší látky, které jsou na trhu.

Jsem žena, která šije. Moji tři muži jsou v tom se mnou. Mladší syn je můj nejlepší model. Starší syn? Z role designéra výšivek se stal ředitelem pro inovace. Manžel mi občas pomůže se sloganem, případně zaváží na kole balíčky pro vás. Doma vznikají mé čepce jakožto pocta legendárnímu francouzskému bonnetu. Mám vlastní střihy, vlastní velikosti, vlastní inovace. 

Jak PEPE (= čepec) začalo

Čepice prodávám pod značkou Pepe cap. Značka pepe je pak dětské slovo, kterým můj první model - mladší syn, pojmenoval svůj první čepec. Děti mi odrůstají a s nimi rostou i mé čepce, věřím, že do krásy i do použitelnosti, se zřetelem na touhu po tom, aby se "dědily z generace na generaci."

Nejprve jsem začala vytvářet květinové čelenky, s narozením druhého potomka jsem ale začala postrádat krásné, funkční a zajímavé čepice; musela jsem začít šít nadčasové čepce našich babiček sama. Nabídku jsem postupně rozšířila o skřítkovské čepice tzv. pixie, kulichy tzv. beanie, letní a zimní kšiltovky. V práci i řemeslu se snažím neustále zdokonalovat. 

Před tvorbou sezonních kolekcí dávám přednost unikátním a originálním kusům pro konkrétní přání vyplývající z jedinečnosti každé rodiny. Všechny čepce a čepice jsou s něhou a pečlivostí vyráběny v srdci Vysočiny. Jsem moc vděčná za vaše projevy sympatií, přičemž největší odměnou je vidět moje čepice na vašich hlavách.

Radka

Za fotky na barevném podkladě děkuji Tereze Valner.


Potkat jste mě mohli na dětském Festivalu Mini 


CO U MĚ NAJDETE NEBO SI MŮŽETE OBJEDNAT NA ZAKÁZKU

ČEPEČEK NEBO TAKÉ BONNET, BONETKU

Toto je můj "nejstarší" produkt. První, který jsem se učila šít už na začátku roku 2017. Dodnes střih ladím k dokonalosti. Čepečky šiji především ze lnu, někdy bavlny a občas některé látky na čepečky upcykluji (když je látka velmi inspirativní). Dnes už volím především český len, u kterého bych velmi ráda zůstala.


LETNÍ A ZIMNÍ KŠILTOVKA

Kšiltovky jsou můj nejnovější produkt, které už šiji více než rok. I v tomto případě je neustále co zlepšovat a posouvat. Kšiltovka je moje velká výzva! Na ty jsem se chystala opravdu dlouho.


SKŘÍTKOVSKÁ ČEPICE NEBOLI PIXIE

Skřítkovská čepice je můj druhý produkt, který šiji od začátku roku 2018. I tento produkt prochází neustálou úpravou.  Čepice má originální střih (můj vlastní, ostatně jako všechny střihy), který kryje uši a zátylek. Čepice je vhodná pro malé děti na každodenní nošení. Ideální na přechodové období i na chladnější letní dny. 


KULICH NEBOLI BEANIE

Tato čepice nesmí v nabídce chybět. Historie čepic typu kulich či beanie sahá do 18. století, kdy ji v severněji položených zemích nosili lidé pracující venku: lovci, farmáři, ale i rybáři či námořníci.


ČEPICE PRO MIMINKO NEBOLI KOJENECKÁ ČEPICE

Čepička pro nejmenší děti cca do jednoho roku. Čepice bez kšiltu jsou šité z úpletu. 

Dobrý den. Tak čepeček prošel zatěžkávací zkouškou a je super i v tomhle chladnějším počasí. Mějte se krásně!

Karolína M.

Dobrý večer Radko, čepice dneska dorazila a je BOŽÍ! Nádherně propracovaná, krásně sedí, pečlivost je vidět. Jsem nadšená a už se těším, co příště od Vás vymyslím. Je fakt krásná a moc Vám děkuju!

Tereza K.

Moc děkuji za krásný kus krejčovské práce, čepička je opravdu moc slušivá a věřím, že se bude s láskou dědit z generace na generaci. :)

Anežka P.

Dobrý den, tak čepička je nám už akorát a je víc a víc boží. Ten len je opravdu úžasný na léto, vůbec se nepotí. ♥️

Tereza J.

PŘIDEJ SE K NAŠEMU GANGU!

#pepecapbyradka